HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO "MARTA 2"
 
O firmie

Huta Szkła „Marta 2” powstała na początku w 1996 roku w oparciu o polski kapitał prywatny. Została powołana do życia przez ludzi, ogarniętych pasją tworzenia.  H.S. „Marta 2” od samego początku nastawiona była na produkcję wysokiej jakości wyrobów z bezbarwnego szkła sodowego, wykonywanych metodą ręcznego formowania.  Wyroby te odznaczają się wysokimi parametrami wzornictwa jak i starannością wykonania.

Nasza kadra hutników rękodzielników to prawdziwi artyści w swoim fachu a ich umiejętności zostały docenione przez  klientów na wszystkich kontynentach.

Nasze kieliszki zdobią stół  Króla Hiszpanii Juana Carlosa, a inne wyroby zostały podarowane  małżonce Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Pani Hillary Clinton oraz Panu Prezydentowi  Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandrowi  Kwaśniewskiemu.

Huta Szkła Marta produkuje ok. 250 różnych asortymentów wyrobów szklanych miesięcznie. Przekrój produkowanych przez nas wyrobów znajdziecie Państwo w naszym katalogu, który zawiera  tylko próbkę naszych możliwości wykonawczych.

Jeśli spodobają się Państwu prezentowane tam wyroby to prosimy o kontakt, a my z przyjemnością przedstawimy ofertę cenową i pozostałe warunki zakupu, czyli minimum produkcyjne i termin wykonania. 

Jeżeli wyroby, przedstawione w ofercie, nie spełniają Państwa oczekiwań to z pewnością jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Jesteśmy gotowi aby:

  • wykonać wyroby według Państwa projektów, o ile pozwolą na to możliwości produkcyjne,
  • zaprojektować wyroby specjalnie dla Państwa i według Państwa wskazówek,
  • zapakować  wyroby we wskazane przez Państwa  opakowania i ocechować je zgodnie z instrukcjami,
  • ozdobić zamówione wyroby z wykorzystaniem następujących  technik:
  • przez malowanie farbami,  a następnie ich temperaturowe utrwalanie,
  • przez mechaniczne matowienie – piaskowanie,
  • przez wykonanie zdobiących wyroby szlifów,
  • przez naklejenie, a następnie temperaturowe utrwalenie kalki szklarskiej w dowolnych kolorach, przedstawiającej dowolny motyw-wzór.

Wyroby, które prezentujemy w naszej ofercie nie są produkowane na zapas, a należy je zamówić.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. My chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa  pytania czy wątpliwości.
Zachęcamy serdecznie do podjęcia z nami współpracy.

Zarząd HS „Marta 2” Sp. z o.o.

Huta Szkła Marta 2


Ta strona nie wykorzystuje żadnych plików "cookies", nie gromadzi ani nie przetwarza żadnych danych osobowych.

Copyright © HS MARTA 2   1996 - 2024